Έτοιμος να “καρφώσει” και την ΓΕ Ιεράπετρας ο ΟΦΗ στον δρόμο για την άνοδο!

“Καθαρή” νίκη με 3-0 ή 3-1 θέλει ο ΟΦΗ επί της ΓΕ Ιεράπετρας ώστε να πιάσει τον ΟΠΕΡ στην κορυφή της βαθμολογίας υπερτερώντας μάλιστα και στην ισοβαθμία με τους Ρεθυμνιώτες!

Το σερβίς του παιχνιδιού θα γίνει στις 5.30 το απόγευμα (διαιτητές Σπυριδάκη, Φουναριωτάκης, Δουλγεράκης) και θέλει τη νίκη, δίχως μάλιστα να χάσει σετ από τους Λασηθιώτες που βρίσκονται στην τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα έχοντας συγκεντρώσει μόλις 1 βαθμό.

Και από την στιγμή που δεν θα υπάρχει και αγώνας κάποιου άλλου τμήματος του ΟΦΗ, είναι μια καλή ευκαιρία για τον κόσμο της ομάδας να βρεθεί στο “παλατάκι” του ΒΑΚ ώστε να συμπαρασταθεί στα παιδιά του Γιώργου Ραβίκαλη.

Ο ΟΦΗ θέλει νίκη με 3-0 η 3-1 ώστε να πιάσει κορυφή μιας και έχει ένα παιχνίδι λιγότερο από τους Ρεθυμνιώτες.

Μάλιστα, πριν την έναρξη του αγώνα θα τηρηθεί ένα λεπτό σιγής στην μνήμη του Στέφανου Χρυσόπουλου…