Λαμία – Ατρόμητος 3-3

Φανταστικό παιχνίδι στην Λαμία όπου ο Ατρόμητος προηγήθηκε με 2-0 στο 8′, οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν άμεσα για να λήξει τελικά 3-3.

O Aτρόμητος ήταν εκείνος που μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και προηγήθηκε 0-2 με γκολ των Ασεβέδο και Γκονζάλες στο 4′ και το 8. Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν άμεσα και μέχρι το 22ο λεπτό το σκορ ήταν 2-2 με σκόρερ τους Μαρτίνεθ και Σλίβκα στο 13′ και το 22′.

Ο Σίντκλεΐ έκανε το 3-2 στο 55ο λεπτό για να διαμορφώσει ο Βέργος το τελικό 3-3 στο 65′.

Λαμία (Λεωνίδας Βόκολος): Κολέσεφ, Σιμόν, Παπαδόπουλος, Τζανετόπουλος, Σίντκλεϊ, Τζανδάρης, Σαντάνα, Μαρτίνες (71′ Τόσιτς), Σλίβκα (85′ Ακούνια), Τσιλούλης, Καρλίτος.

Ατρόμητος (Σάσα Ίλιτς): Τσιντώτας, Κιβρακίδης, Ασεβέδο, Τσακμάκης, Ντε Μποκ, Έντερ (83′ Έρλινγκμαρκ), Κούντε, Φριντζόνσον (46′ Ρομπάιγ), Καμαρά, Βαλένσια, Βέργος (67′ Αντζιέλσκι).