ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος 1-1

ΠΑΣ Γιάννινα και Βόλος δεν κέρδισαν, παρέμειναν στο 1-1 και παράλληλα στις δύο τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας.

Ισοπαλία με χαμένους και τους δύο ήρθε το αποτέλεσμα στα Γιάννινα ανάμεσα στον ΠΑΣ και τον Βόλο. Οι δύο ομάδες που βρίσκονται στις δύο τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας παραμένουν σε δύσκολη θέση με το τελικό 1-1 να μην αρέσει σε κανέναν από τους δύο.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα ήταν εκείνος που προηγήθηκε στο 50ο λεπτό με σκόρερ τον Κιάκο ωστόσο ο Βόλος κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση στο 73′ με γκολ του Κόμπα. Στα τελευταία λεπτά του αγώνα καμία ομάδα δεν κατάφερε να υπερισχύσει της άλλης με το 1-1 να μην αλλάζει μέχρι το τέλος.

ΠΑΣ Γιάννινα: Κλέιμαν-Σόρια, Εραμούσπε, Παντελάκης, Τσαούσης- Καραχάλιος, Κιάκος (78′ Έφορντ), Ριένστρα (78′ Γκάρο), Ροσέρο- Παμλίδης (68′ Λιάσος), Κόντε

Βόλος: Παπαδόπουλος-Τάχατος (67′ Κόμπα), Τσοκάνης, Καλογερόπουλος, Λούνα-Μπερτόγλιο, Γκλάβσιτς, Τρουιγιέ (67′ Μαχαίρας) – Ντέλετιτς, Κορνέ (67′ Κίτσος), Γκαρσία.