ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 2-0

Με δύο γκολ του Οζντόεφ στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου και στις αρχές του δευτέρου ο ΠΑΟΚ επικράτησε του Ατρομήτου με 2-0.

Στο 43ο λεπτό ο Οζντόεφ με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Θεσσαλονίκης, έπειτα από κόρνερ του Ντεσπόντοφ. Αυτό ήταν το πρώτο γκολ του Ρώσου μέσου με τη φανέλα του ΠΑΟΚ. Μάλιστα στο 51′ ο ίδιος παίκτης βρίσκει για δεύτερη φορά σήμερα δίχτυα, παραβιάζοντας αυτή τη φορά την εστία του Τσιντώτα με γυριστό σουτ.

ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι – Σάστρε (83′ Βιεϊρίνια), Κεντζιόρα, Νέσμπεργκ, Μπάμπα – Οζντόεφ (74′ Σβαμπ), Μεϊτέ – Ντεσπόντοφ, Μουργκ, Τάισον – Σαμάτα (74′ Τόμας)

Ατρόμητος: Τσιντώτας – Κεσχρίντα, Τσακμάκης, Τζαβέλλας, Ιμερέκοφ, Ντε Μποκ (75′ Αθανασίου) – Κούντε, Έντερ, Καμαρά – Βαλένσια, Βέργος (75′ Αντζιέλσκι)