Ατρόμητος – Βόλος 1-1

Δίχως νίκη στο πρωτάθλημα συνεχίζουν οι δύο ομάδες που το απόγευμα της Δευτέρας αναδείχθηκαν ισόπαλες.

Στο παιχνίδι με το οποίο έπεσε η αυλαία της τέταρτης αγωνιστικής, Ατρόμητος και Βόλος αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 παραμένοντας χωρίς το τρίποντο έπειτα από τέσσερις στροφές στο πρωτάθλημα. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 36ο λεπτό με γκολ του Αντζιέλσκι ενώ ο Βόλος ευτύχησε να ισοφαρίσει με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου χάρις σε αυτογκόλ του Ασεβέστο στο 46′.

Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Τσιντώτας – Κεσχρίντα, Ασεβέδο, Τζαβέλλας, Αθανασίου – Έντερ (59′ Κούντε), Φριτζόνσον – Βαλένσια, Καμαρά, Ρομπάιγ (71΄Γιουμπιτάνα) – Αντζιέλσκι (59′ Βέργος)

Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Σιαμπάνης – Άλχο, Σιέλης, Ασλανίδης, Κίτσος (46′ Γκαρσία), Τσοκάνης, Τρουιγιέ (75′ λ.τ. Μεταξάς) – Κόμπα, Αχμέτ (46′ Μαχαίρας), Ντέλετιτς – Μωραΐτης (46′ Λούνα)