ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος 1-1

Με τους γηπεδούχους να χάνουν πέναλτι στο 91’ ΠΑΣ και Ατρόμητος αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1

Ο Μπάλαν ήταν εκείνος που έβαλε μπροστά στο σκορ τους Ηπειρώτες στο 32ο λεπτό με τον Τζαβίδα να ισοφαρίζει στο 77’. Ο ΠΑΣ έχασε την ευκαιρία να πάρει τη νίκη στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων όταν ο Τσίμας κέρδισε το πέναλτι με τον Σωτήρη Νίνη να βλέπει τον Γιαννιώτη να το αποκρούει και να μένει το 1-1 μέχρι το τέλος.

ΠΑΣ Γιάννινα (Θ. Στάικος): Τσιντώτας, Σόρια, Καραχάλιος, Μπακαδήμας, Πήλιος, Παντελάκης, Ριένστρα (83′ Νίνης), Τζίνο (63′ Λιάσος), Μορέιρα, Παμλίδης (72′ Τζίμας), Μπάλαν.

Ατρόμητος (Γκ. Κόλμαν): Γιαννιώτης, Κεσχρίντα, Χατζηισαΐας, Στρούγγης, Αθανασίου, Έρλινγκμαρκ (58′ Οικονομίδης), Γκονθάλεθ, Ρομπάιγ, Κιάρτανσον (58′ Κιάρτανσον), Ροτάριου (66′ Τζοβάρας), Φριτζόνσον (58′ Κουέν).