Άρης – Λεβαδειακός 3-0

Με δύο γκολ του Μαντσίνι και ένα του Γκρέι ο Άρης δεν αντιμετώπισε πρόβλημα απέναντι στην ομάδα του Γιάννη Ταουσιάνη.

O Aργεντινός εξτρέμ άνοιξε το σκορ στο 12ο λεπτό του παιχνιδιού και στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου διπλασίασε τα τέρματα του Άρη με τον Γκρέι να διαμορφώνει το τελικό 3-0 στο 68ο λεπτό.

Άρης (Χερμάν Μπούργος): Κουέστα, Οντουμπάγιο, Μπράμπετς, Φαμπιάνο, Πίρσμαν (82′ Μαζικού), Μανσίνι, Ντουκουρέ, Νταμπό (46′ Σεΐκ), Καμάτσο (46′ Γκαρσία), Πάλμα (74′ Ζερβινιό), Γκρέι (82′ Χατζηιωάννου).

Λεβαδειακός (Γιάννης Ταουσιάνης): Μάρκοβιτς, Κωνσταντινίδης, Τζημόπουλος, Βινίσιους, Βήχος, Μπελμόντ (58′ Λούα Λούα), Μεχία, Μουτίνιο (62′ Νίκας), Βρακάς (76′ Βουτσάς), Συμελίδης (76′ Ρεγκίς), Δούμτσιος.