Man to Man με τους παίκτες του ΟΦΗ: Διασώθηκε ο Μανδάς και μετά το χάος

Η ατομική κριτική των παικτών του ΟΦΗ στο παιχνίδι με τον Λεβαδειακό.

Μανδάς
Κράτησε μόνος του το σκορ στο 2-0 με τις επεμβάσεις που έκανε και αν δεν ήταν εκείνος ο πίνακας θα είχε γράψει περισσότερα γκολ.

Λάρσον
Παρατεταμένο ντερφομάρισμα από τον Σουηδό που δεν βοήθησε καθόλου. Αμυντικά ασυνεπής, επιθετικά δίχως βοήθειες και πίεση στην άμυνα.

Μπιφουμά
Εκτός τόπου και χρόνου δίχως να έχει εκείνος την απόλυτη ευθύνη. Έπαιξε σε μια θέση που δεν του ταιριάζει και παρότι είχε καλά ανεβάσματα, αμυντικά εκτέθηκε ανεπανόρθωτα.

Διαμαντής
Η μπάλα του έπαιξε άσχημο παιχνίδι στο γκολ που πέτυχε, είχε προβλήματα στο πρώτο ημίχρονο αλλά και στο δεύτερο όπου δεν μπόρεσε να συγκρατήσει τους επιθετικούς του Λεβαδειακού.

Πασαλίδης
Μακριά από τον καλό του εαυτό, δεν μπόρεσε – κυρίως στο πρώτο ημίχρονο να έχει σωστή συνεργασία με τους χαφ με αποτέλεσμα να δημιουργούνται μεγάλες αποστάσες.

Τοράρινσον
Άφηνε συνεχώς ακάλυπτο τον Μπιφουμά, αργός στις αντιδράσεις του με κακές τοποθετήσεις.

Τοράλ
Έπαιξε λίγο και δεν μπορεί να κριθεί

Ντιουσέ
Κακός ανασταλτικά, ακόμα χειρότερος δημιουργικά όπου στο δεύτερο μέρος με 63% κατοχή μπάλας δεν μπόρεσε να περάσει μια κάθετη πάσα.

Μπάκιτς
Ο Μαυροβούνιος ξεκίνησε φουριόζος, προσπάθησε να παίξει κάθετα αλλά η απόδοση του δεν είχε συνέχεια.

Μοσκέρα
Ο Κολομβιανός παρότι βρήκε χώρους στο πρώτο 20λεπτο δεν ήταν ουσιαστικός και δεν βοήθησε καθόλου.

Ντίκο
Χωρίς επίδραση στο επιθετικό παιχνίδι του ΟΦΗ, τελείωσε το παιχνίδι δίχως τελική προς την εστία του Λεβαδειακού.