Συνεχίζονται οι ψηλές πτήσεις με σπουδαία βοήθεια στην κυκλοφορία της μπάλας.

Πασαλίδης
Συνεχίζει τις εξαιρετικές εμφανίσεις, αλάνθαστος και δυναμικός στα ατομικά μαρκαρίσματα.

Λάρσον
Μοναδική εμφάνιση από τον Σουηδό, ακούραστος με συνεχή ανεβάσματα, εντυπωσιακός σε άμυνα και επίθεση και μαγική ασίστ στο γκολ του Τοράλ.

Μπαλογιάννης
Δημιούργησε πολλά ρήγματα από την πλευρά του, αμυντικά δεν είχε καθόλου δουλειά με πολύ καλή δουλειά στο Νταγκό.

Ντιουσέ
Εξαιρετικό παιχνίδι τόσο ανασταλτικά, όσο δημιουργικά. Έτρεξε πολύ και κουβάλησε σωστά την μπάλα στο επιθετικό τρίτο του Παναιτωλικού.

Νέιρα
Από τις χειρότερες εμφανίσεις του, νευρικός, θα μπορούσε να είναι πιο απλός σε πολλές περιπτώσεις, φαινόταν πως δεν είχε καθαρόμυαλό.

Μεγιάδο
Μέτριος στο πρώτο ημίχρονο, ανέβηκε κατακόρυφα η απόδοση του στο δεύτερο ημίχρονο με σημαντική προσφορά ανασταλτικά και σωστές μεταβιβάσεις.

Τοράλ
Ο Ισπανός δείχενι πως όταν χαϊδεύει την μπάλα, την κάνει ότι θέλει. Εντυπωσιακό τελείωμα στο 0-3, όλες οι επιθέσεις του ΟΦΗ ξεκινούσαν από τα δικά του πόδια.

Ντίκο
Ο αναμφισβήτητος mvp του ΟΦΗ. Ήταν πάλι αρκετά ενεργητικός, με πολλά τρεξίματα, πέτυχε δύο γκολ και αυτό θα τον βοηθήσει σίγουρα στην βελτίωση της ψυχολογίας του.

ΑΛΛΑΓΕΣ

Τοράρινσον
Mπήκε στο παιχνίδι με τον Νταμπράουσκας να τον χρησιμοποιεί ως δεξί μπακ!

Περέα, Τζου
Έπαιξαν λίγο και δεν μπορούν να κριθούν.

Τσιλιανίδης
Έπαιξε, σκόραρε και ένα γκολ για εκείνον ισοδυναμεί με χατ – τρικ μόνο για την ψυχολογία του!

Γκερέρο
Αγωνίστηκε για μικρό χρονικό διάστημα και θα μπορούσε να είχε σκοράρει με ένα εντυπωσιακό σουτ που έφυγε μόλις άουτ.