Man to Man με τους παίκτες του ΟΦΗ

Διαβάστε την ατομική κριτική των παικτών του ΟΦΗ στο παιχνίδι με την ΑΕΚ.

Βάτερμαν
Δεν έχει ευθύνη στα γκολ που δέχεται, έβγαλε το τετ α τετ του Ανσαριφάντ στο 0-0.

Βούρος
Πέρασε δύσκολο πρώτο ημίχρονο με τον Αλμπάνη να του δημιουργεί πολλά προβλήματα. Επιθετικά δεν μπόρεσε να βοηθήσει.

Κοροβέσης
Δεν αντιμετώπισε ιδιαίτερα προβλήματα με τον Λιβάι Γκαρσία, επιθετικά δεν βοήθησε.

Διαμαντής
Δεν ήταν αρνητικός, βγήκε πρώτος στην μπάλα σε αρκετές φάσεις.

Γιαννούλης
Δεν ήταν κακός, προσπάθησε να ανεβάσει τον ΟΦΗ ψύχραιμα, το πέτυχε μόνο για ένα 20λεπτο.

Στάικος
Είχε ένα σουτ που έβγαλε δύσκολα ο Αθανασιάδης, δεν μπόρεσε να ακολουθήσει τον ρυθμό των χαφ της ΑΕΚ.

Μεγιάδο
Ήταν μαχητικός, περιόρισε σε μεγάλο βαθμό τα ατομικά λάθη και προσπάθησε να βγάλει σωστά τον ΟΦΗ στην επίθεση.

Νέιρα
Αρνητικός, είναι μέσα και στα δύο γκολ που δέχεται ο ΟΦΗ. Στο πρώτο χάνει την κεφαλιά από τον Σιμάνσκι, στο δεύτερο την κόντρα από τον Σάκχοφ.