Άρρωστος ο ΟΦΗ!

Ο ΟΦΗ κέρδιζε 1-0 μέχρι το 92′ όμως ο Άρης με δύο γκολ στις καθυστερήσεις τον σόκαρε και τον βυθίζει στην βαθμολογία.

Αυτό το επίτευγμα του φετινού ΟΦΗ δεν έχει προηγούμενο. Ο ΟΦΗ κέρδιζε 1-0 μέχρι το 92′ με γκολ του Σάσι και κατέρρευσε ολοκληρωτικά στις καθυστερήσεις όταν ο Άρης πέτυχε δύο γκολ του Γιουνές δίνοντας στον Άρη μια μεγάλη νίκη. Όσον αφορά τον ΟΦΗ, όταν σε ένα ματς ζωής και θανάτου καταφέρνει να χάσει με αυτόν τον τρόπο, τότε δεν υπάρχουν και πολλά λόγια για να πούμε.

Ο ΟΦΗ πήγε το ματς στα μέτρα του, κατάφερε να περιορίσει – όσο μπορούσε – τον Άρη και πήρε προβάδισμα στο 75ο λεπτό με γκολ του Σάσι και ξαφνικά έσβησε ο διακόπτης. Στις καθυστερήσεις του αγώνα, ο Γιουνές με δύο γκολ – μαχαιριές έδωσε τη νίκη στον Άρη και ο ΟΦΗ μπαίνει σε μεγάλες περιπέτειες.