K20: «Κατάρρευση» στο 2ο ημίχρονο και ήττα από τον Άρη με 4-0

Ακόμα μια ήττα και (πάλι) βαριά γνώρισε η ομάδα Κ20 του ΟΦΗ από τον Άρη που συνετρίβη με 4-0 στο παιχνίδι που έγινε το πρωί της Κυριακής στο “Κλεάνθης Βικελίδης”.

Οι “κίτρινοι” ήταν καλύτεροι σε όλη την διάρκεια του αγώνα με τον Γιαγκιόζη να αναδεικνύεται σε mvp του ΟΦΗ καθώς αποσόβησε αρκετές φορές το γκολ κατά την διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου που βρήκε τους γηπεδούχους να προηγούνται με 1-0.

Ο Άρης ήταν πολύ καλύτερος και φρόντισε να πετύχει ακόμα τρία γκολ κατά την διάρκεια του δευτέρου ημιχρόνου φτάνοντας στην εύκολη νίκη με 4-0.

Άρης: Καράδαης, Περήφανος, Τσιλόπουλος, Νταμαρλής (69` Θυμιόπουλος), Αντωνιάδης, Γιώρης (46` Σουνάς), Καραγιάννης, Ρένια, Παλιάτσιος, Κουρέλας (60` Γιαννακιτσίδης), Ζυγκερίδης

ΟΦΗ: Γιαγκιόζης, Βλαχάκης, Παχάκης, Κολιακουδάκης, Σκουτέλης, Κωνσταντίνου, Φανουράκης, Φραγκιαδάκης, Δουκιαντζάκης, Ντέλια, Ρουμελιώτης (60` Χριστοδουλάκης)