Κ17: 3η νίκη στο πρωτάθλημα με “θύμα” τον Λεβαδειακό

Την τρίτη νίκη στο πρωτάθλημα πέτυχε η ομάδα Κ17 του ΟΦΗ που κέρδισε με 1-0 τον Λεβαδειακό χάρις σε γκολ του Κατσαρέλη στο 42ο λεπτό.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Λεωνίδα Τιτομιχελάκη πραγματοποίησαν μια από τις καλύτερες εμφανίσεις τους στο φετινό πρωτάθλημα χάνοντας σωρεία ευκαιριών για να πάρουν μια νίκη με ακόμα μεγαλύτερο σκορ.

Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Κατσαρέλης στο 42′ ενώ ο ίδιος ποδοσφαιριστής έχασε ευκαιρία στο 30′ όταν το σουτ που έκανε, εξουδετέρωσε ο τερματοφύλακας των Βοιωτών.

Ο ΟΦΗ “άγγιξε” το 2-0 στο 85ο λεπτό όταν ο Μανωλακάκης έκανε το σουτ όμως οι αμυντικοί του Λεβαδειακού απέκρουσαν πάνω στην γραμμή.