Νίκη με ανατροπή για τους Κ17 του ΟΦΗ

Η ομάδα του Λεωνίδα Τιτομιχελάκη, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ κατάφερε να γυρίσει το εις βάρος της αποτέλεσμα και να πάρει τη νίκη με 2-1 επί του Ατρομήτου.

Οι “ασπρόμαυροι” αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο 5΄ θα μπορούσαν να ισοφαρίσουν με την σέντρα με τον Δελληγιαννάκη αν το σουτ του τελευταίου έβρισκε στόχο.

Στην επανάληψη ο ΟΦΗ μπήκε δυνατά για να ισοφαρίσει κάτι το οποίο κατάφερε με τον Δελληγιανάκη, τρία λεπτά μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου. Ο ΟΦΗ συνέχισε να έχει τα ηνία και ένα λεπτό πριν την συμπλήρωση των 80 λεπτών αγώνα κατάφερε να πάρει κεφάλι στο σκορ μετά το τέρμα του Χατζάκη